Baidarių nuoma Vilniuje - Vilnelė

Visada svajojote apie raftingą, tačiau niekada nerandate laiko išvykti svetur, ar tiesiog tai labai padidina Jūsų atostogų biudžetą? 

Tokiu atveju turime pasiūlymą kaip tik Jums. Baidarių nuoma Vilniuje  siūlo Jums mini lietuvišką raftingą. Tikrai taip Jūs perskaitėte teisingai, mini raftingas Lietuvos sotinėje Vilniuje! Įvairaus dydžio užvartos, mini rėvos, srauni it kalnų upė, didžiulė Pučkorių atodanga, besikeičiantys užmiesčio vaizdai, laukinė gamta, kurią pakeičia užupio peizažai bei Bernardinų sodo grožis. Visa tai galite išbandyti, patirti ir pamatyti be didesnių pastangų. Plaukimo trukmė pasirinktinai : dvi arba keturios valandos, per kurias nuobodžiauti tikrai neteks. Nedrįstate plaukti vieni - pasikvieskite kolegas, draugus ar giminaičius plaukti kartu, net jei ir Jūsų kompanija yra nelyginė pasiūlysime vienvietę baidarę už tą pačią kainą! Kur kreiptis? Į vienintelę UAB sostinėje "Active tourism" Baidarių nuoma Vilniuje telefonu +37061882995 ar el. paštu info@activetourism.lt. 

 

 

 

Kaina: nuo 10 Eur (from 10 EUR/per person);

Sutikimo vieta:  prie sraigtasparnio nusileidimo aikštelės šalia Forum Palace;

Plaukimo pabaiga: 150 m už Baltojo tilto, kur baigiasi krantinė;

Trukmė: a) Plaukiant nuo Belmonto: 2 valandos; b)Plaukiant nuo N.Vilnios užtvankos: 4 valandos;

Kainą sudaro: baidarės, irklų, gelbėjimosi liemenės nuoma.

Išrašome PVM sąskaitas.

Issues a VAT invoice

 

Apie plaukimo organizavimą

Active tourism Baidarių nuoma Vilniuje – SUPER plaukimas Vilnele. Susitikimo vieta prie sraigtasparnio nusileidimo aikštelės šalia Forum Palace. Susodiname Jus į mikroautobus bei nuvežame į plaukimo pradžios vietą (N.Vilnios užtvanka arba Belmontas). Ten suteikiame inventorių, bei trumpai supažindiname su plaukimu, instruktuojame. Plaukimo pabaiga apie 150 m. už baltojo tilto, dešinėje Neries krantinės pusėje (ten kur baigiasi betoninė krantinė).

Į susitikimo vietą patogu atvykti nuosavu automobiliu, kurį galite palikti VCUP automobilių stovėjimo aikštelėje, Forum Palace automobilių stovėjimo aikštelėje ar tiesiog šalia sraigtasparnių nusileidimo aikštelės ( visos išvardintos vietos nemokamos). Viešojo transporto stotelės: Lietuvos sąjūdžio kelias prie Forum Palace, Konstitucijos prospektas ties Swedbank’o pastatu, Europos aikštė ties VCUP iš Konstitucijos prospekto pusės, žaliojo tilto stotelė bei Kražių ar Operos ir baleto teatro stotelės iš A.Goštauto gatvės pusės.

Baidarių sezonas įsibėgėja nuo balandžio vidurio ar gegužės pradžios, kada oro bei vandens temperatūra nėra tokia šalta. Žinoma plaukimus organizuojame visada jei tik upės nėra užšalusios ar išdžiuvusios. Jei panorote išbandyti savo jėgas plaukiant baidarėmis, tiesiog susisiekite su mumis telefonu +370 618 82995 arba elektroniniu paštu info@activetourism.lt. Jums tereikia žinoti preliminarią datą kada norite plaukti, bei kiek žmonių plauks kartu su Jumis. Pasitarę išrinksime Jūsų pageidavimus atitinkančią upę, pakonsultuosime ką reiktų žinoti prieš plaukimą, bei atitinkamai pagal metų laiką ką reikėtų turėti su savimi. Dieną prieš plaukimą dar kartą susisieksime su Jumis, bei viską pasitikslinsime. Plaukimo dieną susitiksime sutartoje vietoje, mes Jus nuvešime iki plaukimo pradžios vietos, instruktuosime  atsakysime į visus Jūsų klausimus bei žinoma suteiksime visą reikalingą inventorių.